Modne dodatki dla Mężczyzny

Jakie elementy garderoby męskiej powinien mieć w szafie każdy mężczyzna?

papaya warszawa
Strona GłównaWszystkie PostyKontakt z Obsługą

Jeszcze kilka czy nawet kilkanaście lat temu to przede wszystkim kobiety dbały o swój wygląd. Mężczyźni przywiązywali do tego aspektu małą lub żadną uwagę. Teraz czasy bardzo się zmieniły. Oczywiście, kobiety dalej troszczą się o tego typu aspekty. Należy jednak wiedzieć, że faceci również starają się, aby ich wygląd zewnętrzny był jak najbardziej atrakcyjny. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważnymi elementami garderoby są buty męskie. Statystyki pokazują, że odpowiednio dobrane obuwie to wizytówka każdego faceta. Jakie buty męskie – eleganckie i sportowe – powinien mieć w swojej szafie każdy szanujący się Polak? Oto kilka najważniejszych opcji o których warto pamiętać.

Obuwie męskie na uroczystości formalne

Trzeba podkreślić, że każdy szanujący się mężczyzna powinien mieć w swojej szafie buty męskie przeznaczone stricte na uroczystości formalne. Co jakiś czas odbywają się bowiem ważne wydarzenia rodzinne czy firmowe. Jest chyba jasne, że na takie eventy nie można przyjść w byle jakim obuwiu… Coraz więcej osób doskonale zdaje sobie sprawę z tego faktu. W szafie należy zatem mieć rozmaite buty męskie (nie tylko sportowe), które będzie można bez żadnych obaw założyć na stopy. Jakie modele trzeba wziąć pod uwagę? Jeśli nie macie jeszcze skompletowanych butów w tym aspekcie, to warto kupić sobie na przykład eleganckie półbuty męskie wykonane e skóry. Są one nie tylko odpowiednie w temacie prezencji, ale także wygodne. Dzięki temu pokonywanie kolejnych metrów w takim obuwiu nie sprawia żadnego dyskomfortu. Należy zaznaczyć, że dobrym wyborem są także mokasyny męskie. Z powodzeniem można zakładać je na ważne uroczystości firmowe czy rodzinne. Są eleganckie oraz komfortowe.

Sportowe dodatki męskie

Trzeba zaznaczyć, że buty męskie przeznaczone na formalne uroczystości to jednak nie wszystko. Każdy powinien posiadać również sportowe elementy garderoby, plecaki sportowe, torby, kurtki, czy czapkę – które można założyć na przykład na luźne wyjścia ze znajomymi czy w trakcie załatwiania sprawunków na mieście itp. Poza tym takie sportowe plecaki męskie bardzo dobrze nadaje się do uprawiania rozmaitych dyscyplin. Trzeba jednak to wszystko rozgraniczyć. Jeśli lubicie biegać, to musicie mieć odpowiednie buty sportowe przeznaczone do tej konkretnej dyscypliny. Inne obuwie trzeba zaś posiadać zaś do grania w piłkę nożną na Orliku czy na hali. Nie można o tym fakcie zapominać, ponieważ miły czas spędzony na uprawianiu konkretnej dyscypliny zamieni się w prawdziwy koszmar. Warto też mieć oddzielne buty sportowe do chodzenia po mieście itp. Wtedy można je z powodzeniem założyć do luźnej stylizacji.

Tagged buty, obuwie, sportowe

Plecak sportowy w eleganckim stylu do pracy

plecak do pracy męski

Idealny kompromis sportu i elegancki? Czy to możliwe – okazuj się że tak. Poniżej prezentujemy przykład plecaka sportowego dla mężczyzny, który wpadł w nasze ręce przy okazji zakupów jednego z kolegów.

Zobacz: plecak do pracy dla faceta – wybrany przez naszą Redakcję

  • najlepsza jakość zastosowanych w plecakach roboczych surowców (zapięcia, tkaniny, usztywniacze)
  • wysokiej klasy serwis gwarancyjny (od 2 lat do LIFE TIME)
  • niska waga oraz optymalny udźwig, czyli coś co potrzebuje każdy mężczyzna w akcesoriach do pracy

Wszystkie zaprezentowane w tym artykule plecaki sportowe znajdziecie na stronie Brytyjka.pl. Jest to wyłączny dystrybutor na polskę marek sportowych: Kono, Bag Street, Jennifer Jones, Harolds, Extrem. Plecaki sportowe i modele do pracy z Brytyjka.pl znajdziecie także w dużych marketplace-ach, jak Allegro, Pakamera, Arena.pl, Okazje info.

Gdzie jeszcze szukać plecaka męskiego d pracy?

Ze swojej strony polecamy tylko te rozwiązania, które sami praktykujemy. Jestem zadania, że aktualnie najlepszym sposobem na pozyskiwanie informacji o produkcie – są opinie innych użytkowników internetu. Gdzie zatem szukać źródeł takiej wiedzy:

  • blogi eksperckie i recenzenckie (taki jak papaya.waw.pl)
  • opinie blogerów modowych, sportowych takich jak poniższe:

Stylowabezmetryki.pl plecaki skórzane
mars-sport
MARS-SPORT.PL
plecaki Sportowe
stylowa
ALDA SPORT
Akcesoria Sportowe